Szukaj

Grunt to dobrze dobrany fundament. Sposoby posadowienia naszych budynków

Na rynku stosowane jest wiele różnych rozwiązań posadowienia budynku rekreacyjnego. Do najbardziej popularnych pod względem kosztów jest ława punktowa stosowana tylko w miejscu zakotwienia budynku. Bardziej profesjonalne rozwiązanie to płyta fundamentowa. Nasza firma rekomenduje płytę fundamentową marki LEGALETT, którą stosuje się we wszystkich typach budynków.

Idealnie sprawdza się także przy całorocznych domach rekreacyjnych marki ArtModul. Każdy fundament Legalett projektowany jest indywidualnie w zależności od wymagań geologicznych działki oraz konstrukcyjnych budynku. Dlatego w oparciu o dokumentację projektową powstaje doskonale dopasowana do budynku płyta fundamentowa wraz z podłogowym systemem izolacyjnym, idealnie zabezpieczona przed wilgocią i radem pochodzenia gruntowego.


W procesie budowy stosujemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i izolacyjne pozwalające uzyskać niski współczynnik przenikania ciepła U < 0,16 W/m2K. Budynki, które powstają na płycie fundamentowej Legalett charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji i gwarantują swoim użytkownikom przyjazne środowisko wewnątrz budynku.
Jak działamy??


Po przekazaniu inwestorowi projektu konstrukcyjnego przygotowujemy kompletny pakiet materiałów. Po skompletowaniu, system jest wysyłany naszym transportem bezpośrednio na plac budowy. Konstrukcja fundamentu Legalett jest bardzo prosta i szybka w montażu. Wszystkie jej składniki są wcześniej przygotowane, odpowiednio przycięte i częściowo zmontowane. Składanie ich polega na rozłożeniu według projektu gotowych już elementów, na wcześniej przygotowanym gruncie przez naszą ekipę, co robimy przed wysyłką.

Zainteresowaliśmy Cię i chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz, a rozwiejmy Twoje wątpliwości.


187 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie